VI Всеукраїнський диктант з польскої мови у Харкові

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в написанні диктанту та перевірити рівень своїх знань у VI Всеукраїнському диктанті з польської мови у Харкові «Я пишу, ти пишеш, ми пишемо ... по-польськи».
Організатори заходу - польський фонд "Свобода і демократія" (Fundacja Wolność i Demokracja) з офісом у Варшаві, Генеральне консульство Республіки Польща в Харкові і Харківське товариство польської культури, Школа польської мови в Харкові "Polonia Charkowa" (Полонія Харкова). Почесний патронат і фінансування заходу - Сенат РП Польщі.

Помірятися своїми силами в знанні польської мови зможуть учні шкіл та вищих навчальних закладів Харкова, нинішні курсанти та випускники курсів польської мови, учні польської суботньої школи, а також бажаючі будь-якого віку міста Харкова, Харківської та сусідніх областей України. Всіх учасників чекають пам'ятні сертифікати, переможців - грамоти, книги і цінні подарунки, які їм вручить консул РП у Харкові. Метром польської мови можуть стати майбутні абітурієнти польських ВНЗ. Такий титул може істотно допомогти при вступі на навчання до Польщі.

Пишемо диктант - 18 травня в суботу з 12:00 до 13:00.
Початок реєстрації - об 11:00.
Місце проведення - Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка (вул. Алчевських 44, аудиторія №212).

Всім бажаючим перевірити свої знання польської мови необхідно до 13 травня подати заявку на участь за посиланням (там же можна ознайомитися з регламентом конкурсу).
Ті, хто подасть заявку після 13 травня, можуть писати диктант поза конкурсом, зареєструвавшись безпосередньо на місці.

Про цей захід, що проводився в Харкові в минулі роки, можна ознайомитися за посиланнями:
2018, 2017, 2016, 2015, 2014