Навчання у Польщі

 Харківське товариство польської культури є офіційним партнером у місті Харкові Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Про навчання у Польщі

Навчання у Польщі триває 3 роки (3,5 роки для технічних напрямків) на бакалавраті та 2 роки (1,5 роки для технічних напрямків) на магістеріумі. Ступінь бакалавра вважається повною вищою освітою і для подальшого працевлаштування необов’язково вступати на магістеріум.

Вступати до польського ліцею чи технікуму можна після закінчення 9 класу. Для українців навчання безкоштовне.

Освіта у польському виші є підставою для подальшої легалізації перебування у країні (оформлення карти побиту), а також підставою працювати за спеціальністю у країнах ЄС.

Навчатися можна польською або англійською мовою. Навчання польською зазвичай дешевше, ніж англомовне. Свій рівень володіння мовою необхідно підтвердити:

 • для польськомовного навчання - надавши сертифікат про володіння мовою на рівні В1, або пройшовши співбесіду з представником вишу по скайпу
 • для англомовного навчання - надавши міжнародний сертифікат про володіння мовою на рівні, який вимагає університет.

Навчання в університеті для українців, що вступають без карти поляка, є платним. Однак слід звернути увагу на те, що:

 • оскільки навчання на бакалавраті триває не 4, а 3 роки, то у підсумку за весь період студент сплачує таку ж суму, як і за навчання в Україні;
 • частина університетів пропонує суттєві знижки на оплату; у 2017/2018 навчальному році університети-партнери UniverPL пропонували понад 200 безкоштовних місць завдяки програмам дофінансування від ЄС.

Переваги вступу за допомогою UniverPL:

 • Офіційно зареєстрована польська компанія, працівники якої мають вже 10 років професійного досвіду
 • Вступати можна після 9 класу до ліцеїв і технікумів і після 11 класу до університетів;
 • широкий спектр освітніх пропозицій - понад 1300 спеціальностей, 700 напрямків та 25 престижних навчальних закладів Польщі. Переглянути детальний перелік можна тут: https://www.univerpl.com.ua/uk/universiteti.html
 • Вступати можна за одним із трьох пакетів послуг на вибір. Без жодних доплат та прихованих платежів! Детальніше про наші послуги: https://www.univerpl.com.ua/uk/stoimost_uslug_3.html 
 • Професійні координатори у Варшаві, Любліні та Кракові, які опікуються студентами від першого дня до випускного.
 • Допомога з підбором житла - як гуртожитку, так і квартири.

Як відбувається вступ

Вступна кампанія до польських навчальних закладів на 2019/2020 навчальний рік  розпочалася  1 червня, оскільки вступ у закордонний виш потребує ретельнішої підготовки та займає в абітурієнтів більше часу.

Для того, щоб фахівці UniverPL допомогли Вам підібрати університет та напрямок з огляду на Ваші сильні та слабкі сторони, хобі, здібності та інтереси, необхідно буде пройти співбесіду.

Співбесіда - це розмова про те, чому Ви обрали для навчання саме Польщу, що знаєте про свій майбутній університет, чи готові до самостійного життя за кордоном та чи розпочали вже підготовку до вступу.

Крім того, на співбесіді абітурієнт та його батьки мають змогу з’ясувати для себе всі деталі щодо вступної кампанії до обраного вишу та зобов’язань, які бере на себе UniverPL.

Співбесіда відбувається українською чи російською мовою, на момент її проходження абітурієнту не потрібно володіти польською мовою, а з переліку документів необхідно мати тільки український паспорт і код. Якщо співбесіда буде успішною, між UniverPL  та абітурієнтом (або його батьками) буде підписано угоду про вступ.

Співбесіду можна пройти безпосередньо в Домі Полонії Харківського товариства польської культури. Для детальнішої інформації або запису звертайтесь за телефонами:

 • +38 (097) 69-61-777
 • +38 (066) 20-56-777
 • +38 (073) 10-12-777
 • +38 (044) 33-20-930