Закінчення навчального року в Полонії Харкова

  Ось і завершився навчальний рік в Харківському товаристві польської культури - Polonia Charkowa. Що зроблено за цей час і які плани на майбутнє?
 Завершився ще один навчальний рік для вчителів і учнів Харківського товариства польської культури - Polonia Charkowa. Час підвести підсумки минулого року.   Відбулося багато різних подій, всім довелося багато попрацювати, але все це було не дарма. Кожна субота та неділя року були дуже насиченими. Адже розклад уроків продумано так, що кожне заняття відрізняється від попереднього. Всі діти успішно засвоїли програми навчання польської мови і можуть розпочати навчання на новому рівні. У Polonia Charkowa доступні всі рівні навчання польської мови (A1-C1), лекції з історії і культури Польщі та багато іншого.

 Подарунком за такий продуктивний навчальний рік стала поїздка всіх вчителів і дітей в Олексіївський ліс. Ми зібралися в Міжнародний день захисту дітей, щоб відсвяткувати завершення навчального року. Незабутні враження від традиційних конкурсів, польських народних ігор та танців, які нікого не залишать байдужим. У всіх попереду літні канікули, попереду чекають веселі літні табори в Польщі, цікаві екскурсії, ігри та забави.
  Хочеться висловити величезну подяку всім вчителям, дітям, батькам за виконану роботу, за самовіддані заняття, за досягнуті успіхи і привітати всіх із завершенням навчального року. Будемо раді побачити всіх - і новеньких, і тих, хто вже навчався, в новому навчальному році в Харківському товаристві польської культури - Polonia Charkowa!

Анна Омельченко