Новини

«Все червоне» – дебют молодої талановитої режисерки

«Все червоне» – дебют молодої талановитої режисерки

  В Харківському центрі культури і мистецтва відбувся допрем'єрний показ вистави «Все червоне» за мотивами іронічного детективу відомої польської письменниці Іоанни Хмелевської. П'єсу на суд харківських глядачів представила театральна трупа Харківського товариства польської культури.
  Оцінити талант театрального колективу-початківця прийшли консули Генерального консульства республіки Польща в Харкові Агнешка Вуйчік-Мокшицька та Діана Грачик, голова Харківського товариства польської культури Юзефа Чернієнко, директор дитячої польської школи «Полонія Харкова» Діана Кравченко, а також харків'яни, небайдужі до театрального мистецтва.

Детальніше:«Все червоне» – дебют молодої талановитої режисерки

Закінчення навчального року в Полонії Харкова

Закінчення навчального року в Полонії Харкова

  Ось і завершився навчальний рік в Харківському товаристві польської культури - Polonia Charkowa. Що зроблено за цей час і які плани на майбутнє?
 Завершився ще один навчальний рік для вчителів і учнів Харківського товариства польської культури - Polonia Charkowa. Час підвести підсумки минулого року.   Відбулося багато різних подій, всім довелося багато попрацювати, але все це було не дарма. Кожна субота та неділя року були дуже насиченими. Адже розклад уроків продумано так, що кожне заняття відрізняється від попереднього. Всі діти успішно засвоїли програми навчання польської мови і можуть розпочати навчання на новому рівні. У Polonia Charkowa доступні всі рівні навчання польської мови (A1-C1), лекції з історії і культури Польщі та багато іншого.

Детальніше:Закінчення навчального року в Полонії Харкова

Диктант з польської мови 2019

Диктант з польської мови 2019

18 травня о 12:00 в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка відбувся 6 Всеукраїнський диктант з польської мови "Я пишу, ти пишеш, ми пишемо... по-польськи". Загальним організатором в Україні є Фонд Свобода і Демократія, проект софінансується у рамках допомоги Сенату РП Полонії і полякам за кордоном. Організатором в Харкові є Товариство Польської Культури під патронатом Генерального Консульства РП в Харкові.

Детальніше:Диктант з польської мови 2019