Яселки в Харкові 2016

  11 грудня 2016 року члени дружної родини Харківського товариства польської культури зібралися в одному з найбільших концертних залів Харкова (ДК Міліції), щоб всім разом стати частиною новорічної щасливої казки.

  Учні та учениці Харківської суботньої школи польської мови приготували незабутній, чарівний концерт під назвою Jasełki (Яселки). Подання, яке демонструє народження Ісуса Христа і вчить нас доброти, взаєморозуміння і любові до ближнього.

   Глядачів приємно здивувало те, з якою серйозністю діти готувалися до вистави. Всі маленькі актори знали свою роль назубок, розповідали вірші чітко, а колядки співали з таким завзяттям і задоволенням, що ні один гість не засумнівався в тому, як сильно діти люблять те, чому вони вчаться в суботній школі.

  Концерт нагадав кожному про те, що насправді є важливим у житті, як швидко все закінчується і як швидко починається знову. Людське життя надто коротке, щоб витрачати її на сварки і плітки. Різдво несе радісну звістку і надію, бо наш Спаситель благословив весь світ, даруючи йому свою нескінченну любов.

  Після закінчення концерту Генеральний Консул РП у Харкові Януш Яблонський привітав усіх присутніх з наступаючими святами, бажаючи самого головного і самого потрібного – миру Україні. Голова Харківського товариства польської культури Юзефа Чернієнко побажала всім родинного тепла, щастя і радості, подякувала всім, хто прийшов на свято, запросивши дітей і дорослих до святкового столу. Ксьондз освятив оплатки, після чого кожен зміг привітати своїх рідних і близьких. Саме в такі моменти можна відчути тонку грань між реальним і невидимим. Польські свята мають в собі щось, що змушує навіть невіруючу людину повірити у щось неземне, чарівне. Неймовірної краси та урочистості свято, організований Харківським товариством польської культури, з'єднав серця людей, нагадуючи ще раз про те, ким ми є і ким повинні бути.