Тур по університетах Польщі

Харківське товариство польської культури запрошує майбутніх абітурієнтів та їх батьків 24-30 листопада в освітній ознайомчий тур по Університетам Польщі.

У програмі туру відвідування 10 університетів польських міст: Кракова, Катовіц, Сосновця, Лодзі і Варшави.

Мета туру: знайомство з формами навчання на безоплатній та платній основах, напрямками та спеціалізаціями навчання, організацією навчального процесу, академічної інфраструктурою, умовами проживання в гуртожитках, столовими та місцями для харчування студентів, потенціалом для фізичного та особистісного розвитку студентів, міжнародними програмами з обміну студентів , проходженням практик і стажувань, можливостями працевлаштування та подальшого кар'єрного зростання випускників

Мандрівників чекають зустрічі з нашими, вже учнями в даних ВУЗах студентами, які розкажуть про всі особливості та нюанси навчання і студентського життя в Польщі.

Майбутні абітурієнти в польські університети зможуть отримати відповіді на свої питання безпосередньо від представників приймальних комісій наступних навчальних закладів Польщі: Економічного Університету в Кракові, Ягелонського Університету у Кракові, Гірничо-Металургійної Академії в Кракові, Сілезького Університету в Катовіцах, Гуманітарного Університету в Сосновцях, Медичного Університету в Сосновцях, Політехнічного Університет в Лодзі, Академії Козьмінські у Варшаві, Вищої Школи Фінансів у Варшаві, Академії Косметології і Охорони здоров'я у Варшаві.

Всіх чекає знайомство з історичної та сучасної культурним життям країни, цікаві екскурсії та активне спілкування в польській мовному середовищі.

Заявки на поїздку приймаються до 10 листопада за адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактний телефон 050-592-4228;  097-332-7030

Переклад Ілона Шубіна