Дорога до мрії

З 24 по 30 листопада слухачі курсів польської мови при Харківському суспільстві польської культури побували в освітньому ознайомчому турі, який був організований товариством спільно з вищими навчальними закладами Польщі.

Отримати престижну європейську освіту мріють багато українців. Це цілком зрозуміло, адже історія показує, що європейські ВНЗ є прабатьками класичнї вищої освіти. За навчанням в кращих університетах Європи стоїть не тільки цінний диплом і якість знань, а й унікальні можливості. І все це сьогодні доступне будь-якому українцеві. У цьому переконалися 20 учасників освітнього туру, організованого Харківським товариством польської культури. Група відвідала 11 кращих університетів Польщі: в Кракові - Економічний університет, Ягелонський університет, Гірничо-металургійну академію; в Катовіцах - Сілезький університет; в Сосновці - Гуманітарний університет, Медичний університет; в Лодзі - Політехнічний університет; у Варшаві - Академію Козьмінські, Вищу Школу Фінансів, Академію косметології та охорони здоров'я, Вищу Школу Психології.

Протягом 6 днів у кожному з вузів для харківської молоді були проведені презентації, в ході яких учасники ознайомилися з усіма формами навчання на безоплатній та платній основах, напрямками та спеціалізаціями навчання, організацією навчального процесу, академічної інфраструктурою, потенціалом для фізичного та особистісного розвитку студентів, міжнародними програмами з обміну студентів, можливостями проходження практик і стажувань, працевлаштування та подальшого кар'єрного зростання випускників. Крім того, всі отримали роздавально-інформаційні матеріали, які допоможуть майбутнім абітурієнтам зробити остаточний вибір на користь того чи іншого вищого навчального закладу.

Також учасники освітнього туру мали можливість поспілкуватися з працівниками університетів, студентами з України, які навчаються в Польщі, подивилися навчальні спортивні зали, лабораторії, бібліотеки, їдальні при вузах, а також ознайомилися з умовами проживання студентів у гуртожитках. А головне, отримали відповіді на всі питання безпосередньо від представників приймальної комісії польських вузів.

Молодь з України переконалася, що, здобувши вищу освіту в Польщі, придбає дійсно глибокі знання та практичні навички, які дозволять стати першокласним фахівцем в обраній галузі. Дипломи польських університетів - це гарантія успішного працевлаштування і блискучої кар'єри в будь-якій точці світу.

Крім освітньої програми в тур входила і культурна частина, яка включала в себе знайомство з історичним та сучасним культурним життям Польщі, цікаві екскурсії. Звичайно, не обійшлося без шопінгу і подарунків рідним.

Альбом фото

Елена Муравйова
Переклад Ілона Шубіна