Новини

II літня школа польської мови в Кракові

II літня школа польської мови в Кракові

Краків, 15 - 25 липня 2012 р.

Запрошуємо взяти участь у II Літній школі польської мови в Кракові, організатор Харківське товариство польської культури.
Завдання школи - розвиток загальної мовної компетентності у слухачів курсу, здатності спілкуватися безпосередньо в мовному середовищі, удосконалюючи свої навички володіння польською мовою в повсякденних ситуаціях і на побутовому рівні.
У процесі навчання курсанти розширять свій словниковий запас, освоять нові граматичні структури, поліпшать навички спілкування та письма. У програму курсу входять також заняття з ознайомлення з польською культурою, традиціями та найвідомішими пам'ятками Кракова та його околиць.

Детальніше: II літня школа польської мови в Кракові

Диктант по польскому языку в Харькове!

Диктант по польскому языку в Харькове!

В субботу, 19 мая в 12:00, состоится Пятый Всеукраинский Диктант по польскому языку «Я пишу, ты пишешь, мы пишем по-польски… Диктант польского языка на Украине».

Мероприятие проводится в Харьковском национальном техническом университете сельского хозяйства имени Петра Василенко (ул. Алчевских 44, аудитория №212). Начало регистрации в 11:00. В Харькове мероприятие проводит Харьковское Общество польской культуры в партнёрстве с польским фондом «Свобода и демократия» (Fundacja Wolność i Demokracja).

Детальніше: Диктант по польскому языку в Харькове!

«Світ відкритий для тебе»

«Світ відкритий для тебе»

18 квітня в рамках проекту «Світ Відкритий для тебе» відбувся краєзнавчий вечір, присвячений 100-річчю незалежності Польщі Спільний захід організований Харківською обласною бібліотекою для юнацтва за участі лідерів шкільних євро клубів Харкова та області, Харківського товариства польської культури, філологічного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна. Молодь познайомилась з культурними традиціями, історією та літературною спадщиною Польщі. Хлопці та дівчата весело грали у вікторини, співали пісні і спілкувалися.

Детальніше: «Світ відкритий для тебе»