Новини

Диктант по польскому языку в Харькове!

Диктант по польскому языку в Харькове!

В субботу, 19 мая в 12:00, состоится Пятый Всеукраинский Диктант по польскому языку «Я пишу, ты пишешь, мы пишем по-польски… Диктант польского языка на Украине».

Мероприятие проводится в Харьковском национальном техническом университете сельского хозяйства имени Петра Василенко (ул. Алчевских 44, аудитория №212). Начало регистрации в 11:00. В Харькове мероприятие проводит Харьковское Общество польской культуры в партнёрстве с польским фондом «Свобода и демократия» (Fundacja Wolność i Demokracja).

Детальніше: Диктант по польскому языку в Харькове!

«Світ відкритий для тебе»

«Світ відкритий для тебе»

18 квітня в рамках проекту «Світ Відкритий для тебе» відбувся краєзнавчий вечір, присвячений 100-річчю незалежності Польщі Спільний захід організований Харківською обласною бібліотекою для юнацтва за участі лідерів шкільних євро клубів Харкова та області, Харківського товариства польської культури, філологічного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна. Молодь познайомилась з культурними традиціями, історією та літературною спадщиною Польщі. Хлопці та дівчата весело грали у вікторини, співали пісні і спілкувалися.

Детальніше: «Світ відкритий для тебе»

Пам’ятаємо про мужність та силу духу героїв

Пам’ятаємо про мужність та силу духу героїв

  22 квітня 1908 року в Харкові народилася Янiна Левандовська. У 110-ту річницю у Харківському товаристві польської культури відбулися заняття, присвячені історії незламної та надзвичайно мужньої жінки, а також військового пілота, планеристки, підпоручика й єдиної жінки серед польських військовополонених замордованих у Катинi в день свого 32-рiччя.

Детальніше: Пам’ятаємо про мужність та силу духу героїв